Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Pomocna Dłoń”

 Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej zwraca się z serdeczną prośbą do Państwa ludzi dobrej woli, o pomoc rzeczową lub finansową na Festyn Charytatywny, który odbędzie się 03 października 2021r. na terenie Miejsko- Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dochód z festynu przeznaczony będzie na zakup busa do przewozu osób niepełnosprawnych na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

 

Wycieczka do stadniny koni FURIOSO

     W piękny środowy poranek z grupą naszych Uczestników wybraliśmy się na wycieczkę do stadniny koni „Furioso” Pana Aleksandra Jarmuły w Starych Żukowicach. Tam w pięknej sielankowej scenerii mogliśmy spędzić razem czas na wspólnej nauce, zabawie i rekreacji. Uczestnicy mieli okazję pojeździć w siodle oraz skorzystać z hipoterapii, która pozytywnie wpływa na sprawność fizyczną oraz psychiczną. Na koniec pobiesiadowaliśmy przy grillu i muzyce akordeonowej w wykonaniu naszego Uczestnika. Czas miło upłynął, ale niestety zdecydowanie za szybko.

Urodziny Basi

Aby wszystkie fajne dni
W żółwim tempie upływały,
By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały,
By nigdy nie było porannej pobudki 
I wiatr rozwiewał wszystkie smutki.
Społeczność Warsztatów Zajęciowych.

XIV Małopolski Konkurs Wokalno-Instrumentalny w Lisiej Górze

        7 września po raz XIV odbył się Małopolski Konkurs Wokalno-Instrumentalny organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Lisiej Górze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lisiej Górze. W konkursie wzięli udział wykonawcy 14 placówek z całej Małopolski. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Lisia Góra -Arkadiusz Mikuła. Nasi Uczestnicy w składzie Mateusz Bielat, Dariusz Świerczek, Kamil Bąba, Barbara Gadziała, Ewa Kozaczka oraz instruktor Pan Leszek Krzemiński zdobyli pierwsze miejsce z czego wszyscy  jesteśmy bardzo dumni. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Urodziny Kamila

Kamil w dniu Twoich urodzin najlepsze życzenia składamy, wielu uśmiechów, dobrego zdrowia, jak najmniej smutków, dużo radości i pomyślności.
Społeczność Warsztatów Terapii Zajęciowej.