Important functions related to PHP system

Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/users/nexttech/public_html/wtzdt.pl/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
RYNEK NOWYCH MOŻLIWOŚCI przełamujemy bariery szkolenie w PUP w Dąbrowie Tarnowskiej – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

RYNEK NOWYCH MOŻLIWOŚCI przełamujemy bariery szkolenie w PUP w Dąbrowie Tarnowskiej

29 stycznia br. podopieczni WTZ wraz z opiekunami oraz Dyrektorem Panem Ryszardem Mickiem udali się do Powiatowego Urzędu Pracy na szkolenie informacyjne z Doradcami Zawodowymi w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy zat. RYNEK NOWYCH MOŻLIWOŚCI przełamujemy bariery”.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jakie szanse zatrudnienia mają osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na terenie Powiatu Dąbrowskiego oraz jakie są kryteria doboru i korzyści z podjęcia stażu zawodowego lub szkoleń kierunkujących do danej profesji. Podopieczni zostali zapoznani również z aktualnym barometrem zawodów, dzięki czemu dowiedzieli się, na które profesje jest największe zapotrzebowanie na terenie naszego Powiatu. Było to kolejne szkolenie dla Uczestników WTZ, którzy są przygotowywani do usamodzielnienia zawodowego w ramach rehabilitacji zawodowej.
Na koniec spotkania podopieczni WTZ otrzymali m.in. foldery informacyjne o Powiatowym Urzędzie Pracy, co sprawiło im dużo przyjemności. Dyrektor WTZ przekazał również na ręce Pań szkolących naszych podopiecznych upominek wykonany w ramach zajęć terapeutycznych na WTZ.