Important functions related to PHP system

Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/users/nexttech/public_html/wtzdt.pl/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Wycieczka do Tarnowskiego Teatru – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Wycieczka do Tarnowskiego Teatru

24 stycznia 2020 roku, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami oraz Dyrektorem WTZ Panem Ryszardem Mickiem udali się do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na sztukę pt. „MITY GRECKIE. WYPRAWA PO AMBROZJĘ”.

Tarnowski Teatr zaprezentował dla nas opowieść o Helence, która wyrusza w podróż do świata bohaterów mitów greckich, by zdobyć pokarm bogów – ambrozję, lekarstwo dla chorej mamy. W czasie wyprawy u boku Posejdona mała bohaterka wiele się nauczyła i spotkała całą plejadę olimpijskich bogów i bogiń. Szybko przekonała się, że mityczni bohaterowie wcale nie są idealni, ale bardzo ludzcy: mają swoje kaprysy, słabostki, lubią się bawić, bywają zazdrośni, zdarza im się dokuczać sobie nawzajem. Kolejne etapy niezwykłej podróży Helenki komentował chór złożony z greckich kolumn.
Twórcy spektaklu z dużą dozą humoru bawią się mitologicznymi motywami. „Mity greckie” miały charakter rockowego musicalu z piosenkami i muzyką na żywo.