Important functions related to PHP system

Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/users/nexttech/public_html/wtzdt.pl/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Materiały do pracy zdalnej dla podopiecznych WTZ – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Materiały do pracy zdalnej dla podopiecznych WTZ

          W związku z decyzją o zawieszeniu zajęć stacjonarnych w placówce WTZ dla uczestników, instruktorzy poszczególnych pracowni przygotowują materiały dla podopiecznych do pracy zdalnej  w swoich miejscach zamieszkania. W tym tygodniu dominuje tematyka Świąt Wielkanocnych. Uczestnicy otrzymali pakiety zawierające materiały, elementy i przybory do wykonania prac plastycznych z motywem świątecznym m.in..  do wykonania kartek wielkanocnych,  wianków z  jajeczek na tekturowych talerzykach, pisanek z kulek plasteliny, zajączków z jednorazowych kubków, kurczaków z łyżek plastikowych i wacików, zajączków z jajek styropianowych i bazi itd.

Podopieczni dostali również do rozwiązania zadania logiczne, rozwijające wyobraźnię, wrażliwość, sprawność motoryczną, poszerzające wiedzę o świecie, ćwiczenia kształcące zdolności manualne, zadania rozwijające spostrzegawczość, ćwiczenia w kodowanie doskonalące koordynację ręka-oko, ćwiczenia usprawniające narząd mowy oraz  porównywanie cech i wielkości, rozróżniania kształtów i kierunków,  ćwiczenia utrwalające pamięć i rozwijające funkcje wzrokowe.

Nasi podopieczni mogą również rozwijać swoje talenty  poprzez  malowanie ikon, rysowanie postaci z zachowaniem proporcji, a także ćwiczenia muzyczne związane z zapisem nutowym.

Wykonane prace naszych podopiecznych w ramach zajęć zdalnych zaprezentujemy w kolejnym materiale na naszej stronie www.