Important functions related to PHP system

Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/users/nexttech/public_html/wtzdt.pl/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
Zajęcia plenerowe na WTZ – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Zajęcia plenerowe na WTZ

Korzystając ze słonecznej pogody, która w ciągu ostatnich dni szczególnie nam dopisuje, podopieczni WTZ pod okiem instruktorów, uczestniczą w zajęciach terapeutycznych, które organizujemy na terenach zielonych wokół budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej. Celem zajęć jest pobudzanie wśród uczestników wyobraźni i fantazji twórczej, kształtowanie potrzeb estetycznych, a także dokładności, cierpliwości i wrażliwości. Podczas wykonywanych prac podopieczni rozwijają swoją sprawność manualną, zapoznają się z podstawowymi technikami plastycznymi oraz światem barw.
Dzięki takim zajęciom uczestnicy mogą rozwijać własną kreatywność wykorzystując różnorodne materiały plastyczne. Zajęcia na świeżym powietrzu przybliżają nas do przyrody, poprawiają samopoczucie i dobrze wpływają na ogólny stan zdrowotny naszych podopiecznych.