Important functions related to PHP system

Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/users/nexttech/public_html/wtzdt.pl/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 304
1 czerwca Dzień Dziecka – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

1 czerwca Dzień Dziecka

     Dnia 1 i 2 czerwca  w ogrodzie przy budynku WTZ z okazji Dnia Dziecka zostały zorganizowane liczne atrakcje dla naszych podopiecznych. Odbyły się zawody sportowe, dostosowane do możliwości każdego z uczestników oraz konkurs plastyczny pt. „Namaluj swój wymarzony prezent”, jak również liczne zabawy przy muzyce. Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali różne nagrody, z których bardzo się cieszyli.  Wiele radości sprawiło naszym podopiecznym puszczanie baniek mydlanych. Każdy miał możliwość spróbowania swoich możliwości i zręczności niezbędnych w tej zabawie.

W ramach poczęstunku pracownia gospodarstwa domowego przygotowała kiełbaski z  grilla oraz  babeczki, popcorn, lody. Wszyscy częstowali się smakołykami od Pana Dyrektora Ryszarda Micka. Imprezę umilał nam zespół z pracowni muzycznej. Pogoda  nam dopisała, wszyscy świetnie się bawili i na pewno mile będą wspominać ten Dzień Dziecka.